3D VIZUALIZACE  

3D vizualizace


počítačová 3D vizualizace umožňuje nahlížet na reálnou podobu interiérů ještě před jeho realizací a díky tomu lze vyhodnotit vhodnost designového konceptu budoucího projektu. Tento lze měnit a formovat a úspěšně tak převést své nápady do reality.

Zpracováváme vysoce realistické vizualizace všeho, co potřebujete vidět či prezentovat ještě před tím, než investujete vysoké částky do vlastní realizace. Je jedno, jestli se jedná o ucelený interiér, nebo pouze o jednotlivý nábytkový prvek.

Tímto nabízíme jedinečnou možnost zpracování fotorealistických vizualizací interiérů nejen výrobcům a dodavatelům nábytku, ale i lidem, kteří by rádi nahlédli do svých představ o novém interiéru či bydlení a také stavebním firmám a developerům bytových domů, kterým tyto 3D vizualizace mohou pomoci při prodeji nových bytů.

Máme mnoho let zkušeností a rádi Vám pomůžeme právě s Vaším projektem.


Výstupem jsou půdorysná řešení, 3D vizualizace z několika úhlů pohledu a případně i virtuální prohlídka. Při tvorbě vizualizací klademe velký důraz na kvalitu a vždy se snažíme výsledek maximálně přizpůsobit klientovým potřebám. 

Případně dokážeme vizualizace vytvořit i jako takzvané anaglyf vizualizace, kdy 3D návrh interiéru převedeme do stereoskopického zobrazení umožňující vnímat obraz ve 3D. Tato optická metoda využívá rozložení obrazů pro levé a pravé oko na barevné složky a s pomocí (red-cyan) brýlí tak uživateli umožňuje prostorově vnímat obraz. Snadno lze takto 3D prostor získat na tištěných médiích nebo na klasických 2D monitorech. Zobrazovat lze interiér i 3D modely výrobků.


Galerie       Ceník

Podklady


jako podklad k vytvoření 3D návrhu nám postačí např. výkresová dokumentace nebo fotografie či i pouhý půdorysný náčrt místnosti či kusu nábytku, kterého by se měla vizualizace týkat. V případě potřeby zajistíme realizaci a dohlédneme i na její provedení.


Jak to probíhá?
OBSIDIAN-01-Scene-3-compressor
show icon

REFERENCE