3D VIZUALIZACE  

3D vizualizace


počítačová 3D vizualizace umožňuje nahlížet na reálnou podobu interiérů či exteriéru ještě před jeho realizací a díky tomu lze vyhodnotit vhodnost designového konceptu budoucího projektu. Tento lze měnit a formovat a úspěšně tak převést své nápady do reality.

Zpracovávám vysoce realistické vizualizace všeho, co potřebujete vidět či prezentovat ještě před tím, než investujete vysoké částky do vlastní realizace. Je jedno, jestli se jedná o dům, ucelený interiér, nebo pouze o jednotlivý nábytkový prvek.

Tímto nabízím jedinečnou možnost zpracování fotorealistických vizualizací interiérů a exteriérů nejen výrobcům a dodavatelům nábytku, ale i lidem, kteří by rádi nahlédli do svých představ o novém interiéru či bydlení a také stavebním firmám a developerům bytových domů, kterým tyto 3D vizualizace mohou pomoci při prodeji nových domů a bytů.

Mám mnoho let zkušeností a rád Vám pomohu právě s Vaším projektem.


Výstupem jsou půdorysná řešení, 3D vizualizace z několika úhlů pohledu a případně i virtuální prohlídka či animace. Při tvorbě vizualizací kladu velký důraz na detail a kvalitu, a vždy se snažím výsledek maximálně přizpůsobit klientovým potřebám. 

Případně je možno vizualizace vytvořit i ve formě takzvané anaglyf vizualizace, kdy je 3D návrh převeden do stereoskopického zobrazení umožňující vnímat obraz ve 3D. Tato optická metoda využívá rozložení obrazů pro levé a pravé oko na barevné složky a s pomocí (red-cyan) brýlí tak uživateli umožňuje prostorově vnímat obraz. Snadno lze takto 3D prostor získat na tištěných médiích nebo na klasických 2D monitorech. Zobrazovat lze exteriér, interiér i 3D modely výrobků.


Galerie       Ceník

Podklady


jako podklad k vytvoření 3D návrhu nám postačí např. výkresová dokumentace nebo fotografie či i pouhý půdorysný náčrt místnosti či kusu nábytku, kterého by se měla vizualizace týkat. V případě potřeby zajistíme realizaci a dohlédneme i na její provedení.


Jak to probíhá?
Panelak_07
show icon

REFERENCE